Sıkça Sorulan Sorular

“Spooky, kurumlarınızda verimliliği artıran bir çözümdür. Şirket içinde belirlediğiniz ve verimliliği artırmak istediğiniz alanlarda değerlendirilen ve bu alanlarla ilgili size veri sağlayan bir yazılım bütünüdür. Şirket içindeki ihtiyaçlarınız personel verimliliği ise Spooky, bu alanda kullanılabilir. Cihaz ve demirbaşlarla ilgili verimlilik ise yine bu alanda kullanılabilen bir üründür. “
“Spooky, personeller üzerinde baskı oluşturabilen bir sistem değildir. Spooky, şirketlerinizde kullandığınız PDKS sistemleri ile benzer özelliklere sahip, ancak daha fazlasını sunan bir sistemdir. Standart PDSK sistemleri personeller üzerinde baskı oluşturmuyorsa, Spooky de oluşturmayacak; hatta personellerinizin olası kaza durumlarını önleme konusunda destek sağlayarak daha etkin bir şekilde kullanılacaktır.”
“Spooky’nin iş güvenliği modüllerinden biri, hareketsizlik algılamayla personel takibi yapabilir. Ayrıca panik butonu sayesinde olası bir kaza durumunda yalnız olan personellerinizin konumlarını bulabilirsiniz. İvme sensörü de bayılma gibi durumlarda personel konumlarını tespit etmenizi sağlar.”
“Spooky, PKDS ve Puantaj modülü ile personellerinizin giriş-çıkış zamanlarını, fazla ve eksik çalışma sürelerini takip edebilmenizi sağlar. Ayrıca şirketinizdeki vardiya düzenine göre ilgili personelleri vardiyalara tanımlayarak vardiyadaki verimlilik ölçümlerini alabilirsiniz.”
“Personellerinizin vardiya tanımlamaları ve çalışma süresi bilgilerini sisteme tanıttıktan sonra, fazla çalışma bilgilerini alabilirsiniz.”
“Spooky ile birlikte kullanılan BLE kart ve Gateway cihazlarının kapalı alandaki kapsama alanı 70 metre, açık alandaki kapsama alanı ise 160 metreye kadar çıkabilmektedir. Personel ve demirbaşlarda kullanılan BLE kartlarının batarya ömrü ise 1.5 yıldır ve bataryalar değiştirilebilir ürünlerdir.”
“Evet, Spooky, kullandığınız ve API yazılmasına izin veren tüm ERP sistemleri ve üçüncü parti yazılımlarla entegrasyon imkanı sağlamaktadır.”

    X
    Call Now Button
    X
    Call Now Button