Otel'de Spooky

Spooky ile otellerinizde personel giriş-çıkış ve mesai takiplerini yapabileceğiniz gibi sizlere kattığı müşteri memnuniyet katma değer hizmetleri ile de yanınızda.

Personel ve Ziyaretçi takibi 
Spooky Akıllı Teknolojiler

Spooky sistem BLE kartları NFC özelliği ile müşterileriniz oda giriş – çıkışlarını sağlayabileceğiniz gibi müşterileriniz tesis içerisindeki konumlarını da belirleyebilirsiniz. Yoğunluk haritası ile müşterileriniz olduğu alanların yoğunluğunu takip edebilir ve bu verilere istinaden hizmet ekiplerinizi bu alanlarda yönlendirerek hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz.

Memnuniyet Onlarda 
Spooky ile Hizmet

Analiz raporları ile düzenlediğiniz organizasyona katılan misafirlerinizi takip edebilir ve düzenlediğiniz etkinliğin ne kadar beğenildiğini , bu etkinliğin tekrar düzenlenip düzenlenmeyeceğine kadar vereceğiniz kararlarda spooky sistem raporlarını kullanabilirsiniz.

Çocukların Durumu 
Spooky ile Takipte

Spooky sistemde oluşturabileceğiniz ihlal uyarıları ile de olası iş güvenliği veya misafir güvenliği gibi durumlar içinde çözümler üretebilirsiniz.
Miniclup kontrolleri ile de küçük misafirleriniz takiplerini gerçekleştirebileceğiniz gibi, ailelerinde çocuklarının durumlarını takip etmesini sağlayabilirsiniz.
Call Now Button