SPOOKY HASTANE

Spooky ile hastaneler’de personelleriniz çalışma sürelerini takip edebileceğiniz gibi diğer ozellikleri ile’de hastalarınıza ve çalışanlarınıza faydalar sağlayabilirisiz.

Anne ve Bebek Kontrol 
Spooky Akıllı Teknolojiler

Spooky sistemin sağladı BLE ve Sağlıklı bileklik ürünleri ile anne ve bebek eşleştirmesi yaparak, Anne – bebek kontrollerini sağlayabilirsiniz. İlgili kurallar yazılarak bebeğin sadece anne odasında veya bebek odasında bulunmasını sağlayabilir ve geliştireceğiniz kurallar ile de oluşabilecek ihlal durumlarını belirleyebilirsiniz.

İlaç ve Hasta Kontrol 
Spooky ile Yanınızda

Hastanede bulunan hastaların kontrollerinin ne zaman ve kimin tarafından gerçekleştirildiğini online veya geçmişe yönelik raporlar olarak alabilir. İlgili uygulama entegrasyonları ile hastalara verilmesi gereken ilaçların zamanları geldiğinde ilgili kural ve alarmalar ile gerekli kişileri bilgilendirebilirsiniz.

yaşlı hastalar
hastane takip

Yaşlı Hasta Kontrol 
Spooky ile Acil Durum

Yaşlı ve alzaymır gibi hastalıklara sahip olan hastaların online izlemelerini yapabilir ve bu hastalar için belirlenen alanlar dışına çıktığında ilgililere alarmlar ile bilgi vererek bu kişilerin alanlardan çıkmasını engelleyebilirsiniz. Hareketsizlik algılama ve panik butonu özellikleri ile de acil bir durumda ilgili konumdaki hastalarınıza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tıbbı Cihaz Takip 
Spooky ile Koruma

Spooky ile hastanede kullandığınız cihazlarınızı online olarak takip edebilirsiniz. Cihazlarınız çalışma süreleri, hangi birimlerin daha çok hangi cihaza ihtiyacı olduğu gibi verilere de sahip olabileceğiz gibi, ürünlerin hastane çıkmasını engelleyebilir ve varlıklarınızın korunmasını sağlayabilirsiniz.
X
Call Now Button
X
Call Now Button