SPOOKY FABRİKA

Spooky ile birlikte fabrikalarınızda bütün IK, İdari işler ve iş güvenliği süreçlerinizi yönebilirisiniz..

IK Modülü 
Spooky Akıllı Teknolojiler

Personelleriniz günlük/Haftalık ve aylık olarak giriş-çıkış verilerini elde edebilir. Fazla ve eksik çalışma sürelerine göre hakkedişlerini hesaplayabilir, İzin modülü ile birlikte personelleriniz kullandığı izinleri takip ederek ve sonrasında bu verilerden elde edeceğiniz analizler ile personel verimliğinizi ölçümleyebilirsiniz.

İdari işler Modülü 
Spooky ile Kontrol Sizde

Personellerine tahsis ettiğiniz, Notebook ve buna benzer sabit kıymetlerinizi takip edebilirsiniz, Gerekli durumlardan servis alanı yönetimi sayesinde personelleriniz hangi servisleri kullandığı verilerini geçmişe yönelik olarak alabilir ve servis yönetimi konusunda spooky sistemden destek alabilirisiniz.

İş Güvenliği 
Spooky ile Güvenli Çalışma

Personel hareketsizlik algılama, Panik butonu ve yetkisiz erişim özelliklerimiz ile, bayılma gibi durumlarda personel hareketsizliklerini algılayabilir, yalnız çalışan personellerinizi yüksek sesli alanlarda çalışması durumunda panik butonunu kullanarak alarm üretmesini sağlayarak olası bir iş kazası durumunda personel konum belirlemesini saplayabilir. İş güvenliği eğitimleri kapsamında ilgili alanda çalışmaması gereken personelleriniz o alanlara erişimlerini kısıtlayabilirsiniz.

Toplanma Alanı Yönetimi 
Spooky ile Hızlı Müdahale

Olası bir afet durumunda ilgili toplanma alanında bulunan veya bulunmayan personelleriniz anlık olarak verileri alabilir, son bulundukları konumu görebilir ve müdahale edilmesi gereken durumlarda hızlı müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Mola Alanı Yönetimi 
Spooky ile Veri Bilgisi

Personelleriniz mola sürelerini, mola kullanım oranlarını raporlayabilir ve kendi belirleyeceğiz kurallar sayesinde alabildiğiniz verileri kontrol edebilirsiniz. İlgili birimden 2 adet yöneticinin molaya aynı anda çıkamaması gibi sizlerin belirleyeceği alarmlar oluşturularak sizlere anlık olarak verilerin gelmesini sağlayabilirsiniz.


Call Now Button