Techline

Techline-logo

Bilgi teknolojileri alanında hizmet veren techline 2019 yılında kurulmuştur.

Müşterine Bilişim Altyapı, Donanım ve yazılım alanlarında hizmet veren techline IBM, Lenovo, DELL, Cisco, HP Aruba, Extreme Network, Palo Alto gibi dünya lideri ürün gruplarında anahtar teslim yazılım ve donanım projeleri yapmaktadır.

Müşteri Memnuniyetini ön planda tutan TECHLINE, Proje önce yetkin teknik personelleri ile proje Danışmanlık hizmetleri vererek müşterilerinin en iyi çözümü en iyi maliyetler ile gerçekleştirmesinde de etkin rol oynamaktadır.

Techline dünya’da kabul görmüş yazılım ürünleri ile müşteriler çözüm sunmanın yanı sıra, kendi yazılım ekipleri ile de müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar üreten bir entegrator firmadır.

Spooky

pp

Spooky techline tarafından geliştirilen ve kurumlarınızda Verimlilik ve iş güvenliği konusunda çözümler sunan bir yazılımdır.

2022 yılı itibari ile hayata geçirilen Spooky personel verimliliği başta olmak üzere, kurum içerisinde bulunan forklift, buggy gibi araçlarınızın da verimliliği ölçümleyebilmektedir.

Personelleriniz mesai başlangıcından mesai sonuna kadar süreçlerini takip edebilir ve PDKS mödülü ile de başka bir uygulamaya gerek duymadan personellerinizin giriş ve çıkışlarını’da takip edebileceğiniz spooky sistem ile kurumunuz bütün ihtiyaçları karşılanabilir durumdadır.

Spooky sistem müşterileride iş güvenliği konusunda da eşsiz çözümler sunmaktadır. Personel aktiflik, yasaklı / İhlali alan giriş-çıkış kontrolleri, panik butonu gibi katma değerli özellikleri ile kurumlarınızda oluşabilecek, iş kazalarını en aza indirgemenizde spooky sistem müşterilerine çözümler sunan yazılımlar bütünüdür.Spooky 2023 proje gerçekleşme oranları.

2021 yılı içerisinde başlattığımız projeleringerçekleşme oranlarına dair raporlarımıza aşağıdaki  bağlantıdan erişebilirsiniz.

0%
Hastane
0%
Okul
0%
Fabrika
0%
Otel
0%
AVM
X
Call Now Button
X
Call Now Button